Bamix DeLuxe M160 - Szary

Blender ręczny Bamix DeLuxe M160 Szary

Ten kompaktowy blender ręczny to perełka pośród dostępnych obecnie urządzeń tego rodzaju. Można bez żalu pożegnać się ze swoim robotem kuchennym, który zajmuje dużo miejsca, gdyż dzięki licznym funkcjom, w które został wyposażony blender Bamix DeLuxe M160, przygotowanie każdej potrawy stanie się niezwykle proste. To praktyczne urządzenie, które pracuje wyjątkowo cicho, jest niezastąpionym elementem wyposażenia każdej kuchni.

Bamix to niezwykle kompaktowy blender, który z powodzeniem zastąpi duży robot kuchenny.

Cechy blenderów Bamix

Silnik indukcyjny - niski poziom hałasu i wibracji.

Cechą charakterystyczną silników indukcyjnych jest przede wszystkim ich bardzo cicha praca oraz ograniczenie wibracji do minimum. Znacząco wpływa to chociażby na komfort pracy z blenderm Bamix, w którym owe silniki są stosowane. To jednak nie wszystko, gdyż dodatkowym atutem tego rodzaju silników jest także możliwość osiągania znacznie wyższych prędkości, przy jednoczesnym mniejszym zapotrzebowaniu na energię. Należy także nadmienić, iż ten element blenderów Bamix został objęty dożywotnią gwarancją.

Łatwe czyszczenie.

Blender Bamix nie sprawia również żadnych problemów po skończonej pracy. Wystarczy tylko opłukać poszczególne elementy pod wodą, aby znów były czyste. A jeśli zabrudzenia okażą się bardziej uporczywe, końcówkę blendera zanurzamy w wodzie i włączamy go na chwilę. W ten sposób szybko pozbędziemy się wszystkich zanieczyszczeń.

Lekki i poręczny.

Używanie blendera Bamix na co dzień jest prawdziwą przyjemność, między innymi ze względu na zastosowane do jego produkcji materiały oraz ergonomiczny kształt, który umożliwia jego wygodne trzymanie podczas pracy. Do tego nie wibruje i nie jest ciężki.

4 nasadki

Blender Bamix wyposażony jest w cztery różne nasadki, dzięki którym przygotowywanie ulubionych przysmaków będzie jeszcze prostsze.

Nóż gwiazdkowy.

Przydaje się między innymi do miksowania, mielenia czy siekania, ale doskonale da sobie również radę z pokruszeniem lodu. Dodatkowo można go używać w różnego typu naczyniach

Nóż do mielenia

Jest idealnym narzędziem do rozdrabniania wszelkiego rodzaju produktów włóknistych. Chodzi tu na przykład o surowe mięso czy warzywa. Używany jest także do przyrządzania dżemów.

Tarcza do ubijania

Z jej pomocą szybko poradzimy sobie z ubiciem piany z białek, ale także z przygotowaniem innych produktów, jak sosy i puddingi

Tarcza do miksowania

Idealnie sprawdza się w trakcie przyrządzania wszelkich mas oraz ciasta, chociażby na naleśniki, ale z jej pomocą możemy także zrobić domowy majonez.

Regulacja prędkości.

Blender Bamix posiada dwa stopnie prędkości, których użycie pozwala na stałe kontrolowanie szybkości z jaką obracają się ostrza urządzenia.

Gwarancja.

Silnik blendera i wszystkie części tłoczone zostały objęte dożywotnią gwarancją. Z kolei wszystkie inne części urządzenia posiadają gwarancję na 2 lata.

Wysoka jakość materiałów.

Każdy element blendera Bamix został wykonany z najlepszych dostępnych materiałów. Z kolei każda część urządzenia, która ma kontakt z produktami żywnościowymi jest produkowana z bezpiecznej stali nierdzewnej, odpornej na przebarwienia i pochłanianie zapachów.

Blender Bamix w teorii

Wszechstronny
Blender Bamix może być używany we wszelkiego typu naczyniach, zarówno tych szklanych jak i w pojemnych garnkach, które wypełnione są gorącym produktem spożywczym. W przypadku większych ilości cieczy, blendowanie również jest możliwe, gdyż urządzenie może zostać zanurzone aż do jego rączki.

Praktyczny
System zmiany nasadek w blenderze Bamix został na tyle uproszczony, iż teraz zajmuje to wyjątkowo mało czasu. Urządzenie to zostało również zaprojektowane w taki sposób, aby regulacja jego pracy była możliwa poprzez użycie jednego palca.

Wysoka jakość
Szwajcarskie produkty słynną ze swej niezawodności i takie są również blendery Bamix. Ich silniki zostały od początku do końca stworzone w Szwajcarii, a nasadki będące częścią wyposażenia blenderów, wyprodukowano z doskonałej jakości stali nierdzewnej.

Nie tylko do użytku domowego
Blendery Bamix już dawno zostały odkryte i docenione przez najlepszych kucharzy na świecie. A fakt, iż używają ich profesjonaliści jest najlepszym dowodem na to, iż są to produkty, które warto mieć w swojej kuchni.

Profesjonalny i szybki serwis
Produkowane obecnie sprzęty AGD nie słyną ze zbyt dobrej jakości i już po pierwszej awarii nadają się wyłącznie do kosza. Blendery Bamix są jednak wyjątkiem od tej reguły, a niektórzy użytkownicy mają szczęście korzystać z nich od 30 lat! Rzecz jasna, w każdym momencie może pojawić się jakaś awaria, która jest jednak bardzo szybko naprawiana przez nasz serwis.

Poznaj możliwości blendera Bamix De Luxe M160

Bamix w praktyce

Prędkość
Korzystając z blendera Bamix możemy wybrać jedną z dwóch prędkości obrotu ostrzy urządzenia. Pierwszy stopień prędkości najlepiej sprawdza się w przypadku produktów płynnych, lub też tych charakteryzujących się lekką i puszystą konsystencją. Natomiast prędkość na drugim stopniu nadaje się idealnie do rozdrabniania składników twardszych oraz tych, których jest dużo.
Ubijanie
Jeśli chodzi o ubijanie produktów przy pomocy blendera, należy pamiętać o tym, by nasadkę umiejscowić na samym spodzie pojemnika. Po kilku chwilach od momentu włączenia blendera, końcówkę lekko nachylamy i zaczynamy wykonywać ruchy w górę i w dół. Ostatnim etapem jest ułożenie końcówki w początkowej pozycji pionowej oraz ubijanie składników aż do chwili, gdy uznamy, iż mają prawidłową konsystencję.
Ruchy rotacyjne
Aby natomiast rozdrobnić określone składniki, końcówka blendera powinna się znaleźć pod niewielkim kątem. Po włączeniu urządzenia należy powoli mieszać, wykonując delikatne ruchy rotacyjne. Jeśli cząstki rozdrabnianych produktów rozpryskują się poza pojemnik wystarczy nakryć go dłonią. Po uzyskaniu pożądanej konsystencji powinniśmy wyłączyć blender i dopiero wtedy wyciągnąć jego końcówkę z pojemnika.
Rozdrabnianie
Ustaw końcówkę blendera Bamix® pod lekkim kątem, włącz i mieszaj bardzo powoli.

Przed wyjęciem końcówki miksującej z rozdrabnianych produktów wyłącz blender aby zapobiec rozpryskiwaniu.

Zasady użytkowania

Łatwe czyszczenie
Poszczególne elementy blendera Bamix powinny zostać oczyszczone tuż po zakończonej pracy z nim. Dzięki temu, nie będziemy musieli walczyć z zaschniętymi zabrudzeniami, chociażby na ostrzach.

Nasadki myjemy pod bieżącą wodą, a gdy zabrudzenia są nieco bardziej uporczywe, zanurzamy końcówkę w wodzie z płynem i włączamy urządzenie na kilka chwil.

Przechowywanie
Po użyciu i wyczyszczeniu blendera, demontujemy poszczególne jego części i tak przechowujemy urządzenie.
Pojemniki
Najlepsze są w tym przypadku pojemniki wysokie, gdyż dzięki nim praca z blenderem jest wygodniejsza.
Idealny majonez za każdym razem
Użyj pojemnika Bamix® a majonez będzie miał idealną konsystencję za każdym razem. Pojemnik można również użyć do przechowywania produktu. Pamiętaj, aby uzyskać jak najlepszy efekt należy użyć jajek przechowywanych w temperaturze pokojowej.
Płyny
Płyny mają to do siebie, że lubią się rozbryzgiwać podczas miksowania. Aby tego uniknąć, przed włączeniem blendera należy zanurzyć jego końcówkę w płynie i dopiero rozpocząć pracę.


Marka:
BAMIX
Model:
DeLuxe
Seria:
  • bamix® Deluxe
Rodzaj wykończenia :
Połysk
Parametry fizyczne
Kolor:
Szary
Waga:
0,90kg

No posts found

 
7610497605973
679.00 
Dostępne online
Szary
+
Dodaj do ulubionych  
 
Zadaj pytanie
Cena i czas wysyłki:

MarkaBAMIX KolorSzary
Produkty, które mogą Cię zainteresować
Ekspresowa dostawa w 24h

Wysyłamy natychmiast po otrzymaniu zamówienia

Produkty najwyższej jakości

Oferujemy tylko produkty, których jakości jesteśmy pewni

Zwrot do 30 dni

Oferujemy 30 dni na bezproblemowy zwrot zakupionego towaru