Bamix Gastro 350 - Profesjonalny blender ręczny

 
Zadaj pytanie
7610497606109
1 245.00 
Brak

Nasza firma (Bamix Polska) doda twój adres e-mail do specjalnej listy mailingowej dla tego produktu. Gdy produkt znajdzie się w magazynie, otrzymasz automatycznie wiadomość e-mail na jego temat, a Twój adres email zostanie usunięty z listy mailingowej produktu.

Dane będą widoczne dla niektórych członków naszego personelu. Jeśli chcesz usunąć swoje dane osobowe, wyślij wiadomość e-mail na adres info@bamixpolska.pl.

Jeśli uważasz, że Twoje dane osobowe zostały użyte niezgodnie z przeznaczeniem, masz prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Jesteśmy zobowiązani na mocy ogólnego rozporządzenia UE w sprawie ochrony danych, aby poinformować Cię o tym prawie; w rzeczywistości nie zamierzamy niewłaściwie wykorzystywać twoich danych.

Dodaj do ulubionych  
Dożywotnia gwarancja bamix®

Blender ręczny Bamix Gastro 350

Blender ręczny Bamix Gastro 350 to niewielkich rozmiarów blender ręczny przeznaczony dla użytkowników oczekujących absolutnie najwyższej jakości. Mnogość opcji, w jakie jest wyposażony sprawia, że trudno o bardziej wszechstronne urządzenie.

Blender Bamix Gastro 350 niezwykle ułatwia przyrządzanie posiłków - przygotowywanie sorbetów, lodów, a także zup, koktajli, majonezu, czy też tatara jest z nim łatwiejsze niż kiedykolwiek. Ze względu na swoją uniwersalność jest w stanie udanie pełnić obowiązki tradycyjnego robota kuchennego.

Cechy blenderów Bamix

Silnik indukcyjny - niski poziom hałasu i wibracji.

Blendery Bamix wyróżnia szczególnie cicha praca, a to za sprawą użycia bezszczotkowych silników indukcyjnych. Cechuje je ponadto znakomita kultura pracy i wyższa prędkość działania, a to wszystko przy zachowaniu niższego poboru prądu niż w przypadku tradycyjnych silników. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, iż objęte są dożywotnią gwarancją.

Łatwe czyszczenie.

Wyczyszczenie blendera Bamix sprowadza się do szybkiego umycia jego części w czystej wodzie. Poważniejsze zabrudzenia także nie stanowią problemu: wystarczy uruchomić urządzenie, gdy jego dolny fragment znajduje się pod wodą.

Lekki i poręczny.

Niewielkie rozmiary blendera, a także niska waga powodują, że jest on urządzeniem niezwykle poręcznym. Pomimo swej lekkości nigdy nie wpada w drgania.

3 nasadki

Trzy nasadki o niezwykle szerokim zastosowaniu pokryją wszystkie Twoje kuchenne potrzeby. W zestawie znajdziesz tarczę do ubijania, tarczę do miksowania, a także nóż gwiazdkowy, szalenie przydatny przy mieleniu czy rozdrabnianiu.

Nóż gwiazdkowy.

Rozdrabnianie blenderem jeszcze nigdy nie było takie proste. Nóż gwiazdkowy bez problemu poradzi sobie z kostkami lodu, a na co dzień ułatwi przyrządzanie sosów, kremów, koktajli, zup, lodów czy sorbetów.

Tarcza do ubijania

Niezastąpiona przy ubijaniu sosów, puddingów, piany z białek i wielu innych, puszystych składników.

Tarcza do miksowania

Skutecznie miksuje produkty, umożliwiając przyrządzenie posiłków wymagających świetnie wymieszanych składników. Tym samym sprawdza się doskonale w przypadku naleśników, omletów, majonezu czy puree ziemniaczanego.

Regulacja prędkości.

Przygotowując posiłek z blenderem Bamix, możesz wybrać jedną z dwóch prędkości działania.

Gwarancja.

Silnik i części tłoczone objęte są dożywotnią gwarancją. Na pozostałe komponenty blenderów Bamix dajemy aż 2 lata gwarancji.

Wysoka jakość materiałów.

Dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne, posiłki przygotowywane blenderem Bamix nie przejmują zapachu urządzenia.

Blender Bamix w teorii

Wszechstronny
Wykorzystaj blender Bamix tam, gdzie go potrzebujesz: niezależnie od naczynia i aktualnie przygotowywanej potrawy. Specjalna konstrukcja pozwala zanurzyć go po sam uchwyt.

Praktyczny
Zaprojektowany z myślą o intuicyjnej obsłudze blender Bamix umożliwia dostęp do wszystkich swoich funkcji zaledwie jednym palcem. Wymiana końcówek jest prostsza i szybsza niż kiedykolwiek.

Wysoka jakość
Wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów i wyposażony w szwajcarski silnik, blender Bamix zapewnia bezproblemową pracę przez długie lata.

Nie tylko do użytku domowego
Blender Bamix sprawdzi się nie tylko w domu: korzystaj z jego zalet, gdziekolwiek jesteś.

Profesjonalny i szybki serwis
Sztuczne postarzanie produktów to praktyka, której nie uświadczysz wśród urządzeń Bamix. Duża część naszych klientów korzysta z blenderów Bamix od nawet przeszło 30 lat. W przypadku jakichkolwiek kłopotów zawsze istnieje możliwość skorzystania z profesjonalnego serwisu.

Poznaj możliwości blendera Bamix De Luxe M160

Bamix w praktyce

Prędkość
Blender Bamix umożliwia pracę z dwoma różnymi prędkościami: każda znajduje zastosowanie przy przygotowywaniu innych potraw. Wolniejsza sprawdzi się przede wszystkim w przypadku składników płynnych lub o rzadkiej konsystencji, takich jak majonez czy bita śmietana. Szybszą polecamy do produktów wymagających zmielenia czy poszatkowania.
Ubijanie
Chcąc poprawnie ubić dany produkt, należy skorzystać z końcówki miksującej. Dolną część blendera umieszczamy prostopadle do dna naczynia służącego do miksowania. Następnie (po upływie paru sekund) przechylamy nieco blender i w takiej pozycji zaczynamy wolno przesuwać go w górę i w dół. Ostatnim krokiem jest umieszczenie nasadki z powrotem na dnie naczynia i ubijanie aż do otrzymania pożądanej konsystencji.
Ruchy rotacyjne
Wolne ruchy rotacyjne blenderem Bamix w naczyniu pozwalają skutecznie rozdrobnić każdy produkt. Pamiętaj, aby były możliwe łagodne i pozbawione siły.

Rada: Warto przykryć naczynie drugą dłonią, aby uniknąć rozbryzgiwania.
Rozdrabnianie
Rozdrabnianie można także zrealizować, ustawiając nasadkę pod małym kątem i delikatnie mieszając.

Przed wyjęciem końcówki miksującej z rozdrabnianych produktów wyłącz blender aby zapobiec rozpryskiwaniu.

Zasady użytkowania

Łatwe czyszczenie
W celu łatwego umycia blendera Bamix należy zrobić to zaraz po jego użyciu. Zapobiegnie to zasychaniu składników na elementach urządzenia. Czasem standardowe czyszczenie blendera może okazać się niewystarczające: należy wtedy umieścić jego dolną część w naczyniu wypełnionym ciepłą wodą wzbogaconą niewielkim dodatkiem detergentu, a następnie włączyć urządzenie na krótką chwilę.
Przechowywanie
Wyczyszczone elementy blendera Bamix (nakładki) powinny być przechowywane osobno.
Pojemniki
Korzystając z blendera warto stosować naczynia wąskie i wysokie: umożliwiają szybszą i bardziej efektywną pracę.
Idealny majonez za każdym razem
Oryginalne naczynia Bamix stanowią optymalny wybór do pracy przy użyciu blendera i mogą służyć także do trzymania w nich gotowego produktu. Majonez przygotowany przy ich użyciu zawsze będzie posiadał właściwą konsystencję.
Płyny
Jeśli zamierzasz mieszać płynną substancję przy użyciu blendera Bamix, pamiętaj, aby najpierw upewnić się, że nasadka blendera została w niej w pełni zanurzona.


Marka:
BAMIX
Model:
Gastro
Seria:
  • bamix® Gastro
Rodzaj wykończenia :
Połysk
Parametry fizyczne
Waga:
1kg

No posts found

 
Produkty, które mogą Cię zainteresować
  • Podobne produkty
  • Nowości
Ekspresowa dostawa w 24h

Wysyłamy natychmiast po otrzymaniu zamówienia

Produkty najwyższej jakości

Oferujemy tylko produkty, których jakości jesteśmy pewni

Zwrot do 30 dni

Oferujemy 30 dni na bezproblemowy zwrot zakupionego towaru