Bamix SwissLine M200 - Czarny

Blender ręczny Bamix Swissline M200 Czarny

Przedstawiamy Państwu wysokiej klasy ręczny blender Bamix Swissline M200 w kolorze klasycznej czerni, wykonany przez profesjonalistów z dbałością o najmniejsze detale. Jego zaawansowane i rozbudowane funkcje wyraźnie przewyższają inne blendery dostępne na rynku. Produkt ten umożliwia przygotowywanie takich smakołyków jak lody, kompoty, przeciery, sorbety, koktajle, a także pozwala na efektywne ubijanie śmietany oraz białek. Istotną cecha wyróżniającą blender Bamix Swissline M200 jest jego cichy tryb pracy oraz niespotykana dotąd poręczność.

Blender Bamix pozwala rozwiązać problem z zajmowaniem dużej przestrzeni kuchennej przez klasyczne roboty. Wszystko za sprawą jego kompaktowych rozmiarów. To urządzenie stanowi również doskonałą ozdobę kuchni, co zapewnia jego elegancki, klasyczny design.

Bamix to niezwykle kompaktowy blender, który z powodzeniem zastąpi duży robot kuchenny.

Cechy blenderów Bamix

Silnik indukcyjny - niski poziom hałasu i wibracji.

Wyposażenie urządzenia w nowoczesny silnik indukcyjny sprawia, iż praca z blenderem Bamix Swissline M200 to maksymalna redukcja hałasu oraz dźwięku wibracji, a także oszczędność energii. Mechanizm ten pomimo niskiego poboru prądu, pozwala na uzyskanie znacznie większej szybkości pracy w porównaniu do silników wykorzystywanych w standardowych blenderach. Dodatkową korzyść stanowi ponadto dożywotnia gwarancja na silnik indukcyjny.

Łatwe czyszczenie.

Konieczność uciążliwego czyszczenia powstrzymywała Państwa dotychczas przed zakupem blendera? Bamix Swissline M200 rozwiązuje tę niedogodność w 100%! Przywrócenie jego czystości zajmuje co najwyżej kilka minut – należy jedynie poszczególne części składowe przepłukać pod strumieniem bieżącej wody. W sytuacji zaś dużych zabrudzeń, możliwe jest skorzystanie z opcji automatycznego czyszczenia. W tym celu wystarczy umieścić końcówkę urządzenia w wodzie, po czy uruchomić blender na czas kilku sekund.

Lekki i poręczny.

Blender Bamix został tak zaprojektowany, że spełnia wszelkie standardy pod względem ergonomii. Przygotowywanie posiłków z jego użyciem to sama przyjemność. Blender stabilnie leży w dłoni, a pomimo swojej lekkości, jest wyjątkowo stabilny. Nawet w przypadku uruchomienia funkcji najwyższych obrotów, nie występuje problem z wibrowaniem urządzenia. amix oraz użyte materiały sprawiają, że urządzenie pewnie leży w dłoni. Blender jest przy tym lekki i nie wibruje nawet przy maksymalnych obrotach.

4 nasadki

Wielofunkcyjne ostrze gwiazdka, tarcza do ubijania, tarcza do miksowania, ostrza do mielenia - staną się jednymi z Twoich ulubionych elementów kuchennych. Z Benderem Bamix gotowanie nie ma granic

Nóż gwiazdkowy.

Zaopatrzenie blendera w gwiazdkowy nóż sprawia, że takie procesy jak miksowanie, mielenie i siekanie żywności, a także kruszenie lodu, to naprawdę pestka! Bez problemu można więc uzyskiwać wyśmienite koktajle, kremy, lody czy sorbety.

Nóż do mielenia

Przystosowany do rozdrabniania żywności o włóknistej strukturze, takich jak warzywa oraz ryby i surowe mięso. Z najwyższą łatwością można także przygotować owocowe dżemy.

Tarcza do ubijania

Dzięki jej zainstalowaniu w blenderze z łatwością powstają wszelkie dania o puszystej i lekkiej strukturze, takie jak puddingi, sosy czy śmietana. Bez problemu można także ubijać jajeczne białko na pianę o wymaganej sztywności.

Tarcza do miksowania

Uzyskanie gładkich mas o dużej gęstości to żaden problem za sprawą umieszczenia w urządzeniu wysokiej jakości tarczy do miksowania. Pozwala ona na przygotowywanie takich potraw jak naleśniki, majonezy czy puree.

Regulacja prędkości.

Możliwe jest ustawienie szybkości pracy na dwóch poziomach. Dzięki temu użytkownik zyskuje kontrolę nad mechanizmem obrotowym ostrzy.

Gwarancja.

Wszelkie części tłoczone oraz indukcyjny silnik są objęte dożywotnią gwarancją. Pozostałe części składowe obejmuje natomiast gwarancja w okresie 2 lata.

Wysoka jakość materiałów.

Każdy element blendera mający styczność z pożywieniem utworzono z nierdzewnej stali, która nie wywiera jakiegokolwiek negatywnego wpływu na zdrowie, a także niweluje problem z przenikaniem zapachu oraz zmianą koloru żywności.

Blender Bamix w teorii

Wszechstronny
Najważniejsze elementy produktu zostały wykonane w szwajcarskiej fabryce Bamix, przy zachowaniu wszelkich lokalnych standardów produkcyjnych. Solidne materiały oraz staranność na etapie projektowania i produkcji to gwarancja, że urządzenie to nigdy Państwa nie rozczaruje! Podwójna izolacja pozwala na umieszczenie urządzenia w wodzie nawet do punktu zawieszenia rączki.

Praktyczny
Przygotowywanie potraw za pomocą blendera Bamix nie przysparza jakichkolwiek trudności, gdyż jego obsługa może odbywać się dosłownie przy użyciu jednego palca! Szybka, łatwa i bezpieczna praca to także zasługa funkcjonalnego systemu wymiany nasadek.

Wysoka jakość
Szwajcarska jakość urządzeń Bamix® gwarantuje długoterminową niezawodność w Twojej kuchni. Wszystkie nasadki wyprodukowano z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Silnik zaprojektowano oraz wykonano w szwajcarskiej fabryce Bamix®.

Nie tylko do użytku domowego
Blender Bamix Swissline M200 jest przystosowany nie tylko do pracy w kuchni, lecz nawet na otwartej przestrzeni! Nic nie stoi więc na przeszkodzie ku temu, aby przygotowywać posiłki na świeżym powietrzu.

Profesjonalny i szybki serwis
Najprawdopodobniej nie będą Państwo musieli z niego skorzystać, gdyż nasze urządzenia zwykle sprawują się bez zarzutu przez okres nawet kilkudziesięciu lat! W przypadku jednak ewentualnej usterki, zapewniamy szybką naprawę w krótkim czasie.

Poznaj możliwości blendera Bamix De Luxe M160

Bamix w praktyce

Prędkość
Użytkownik blendera Bamix ma możliwość wyboru dwóch opcji prędkości pod kątem obrotu ostrzy. Prędkość oznaczoną numerem jeden zalecamy do przygotowywania puszystych i lekkich potraw (np. śmietany), a także żywności o płynnej konsystencji. Druga opcja szybkości jest natomiast przeznaczona do rozdrabniania produktów żywnościowych o dużym stopniu twardości, a także jej wybór ma uzasadnienie w przypadku, jeżeli planujemy długotrwałą pracę.
Ubijanie
Nasadka do miksowania powinna zostać umieszczona w pozycji pionowej i przylegać do dolnej powierzchni pojemnika. Następnie należy odczekać parę chwil, po czym pochylić końcówkę pod delikatnym kątem. W tym momencie można już przejść do ubijania poprzez powtarzanie ruchów w kierunku od góry do dołu. Aby doprowadzić do powstania właściwej konsystencji, proces ten trzeba powtarzać aż do skutku.
Ruchy rotacyjne
W procesie rozdrabniania produktów każdy ruch wokół powierzchni pojemnika powinien być wykonywany z odpowiednim wyczuciem i subtelnością. Aż do momentu uzyskania właściwej konsystencji należy powtarzać ruchy rotacyjne,wystrzegając się przy tym zwiększania siły nacisku. W celu uniknięcia ryzyka rozpryskiwania, zalecamy zakrycie pojemnika za pomocą dłoni.
Rozdrabnianie
Końcówka miksująca blendera powinna zostać ustawiona pod niewielkim kątem. Następnie można już uruchomić urządzenie, po czym przejść do delikatnego i powolnego mieszania. Należy pamiętać o tym, aby zakończyć pracę blendera przed zdjęciem końcówki. Pozwoli to uniknąć sytuacji rozpryskiwania żywności po kuchni.

Zasady użytkowania

Łatwe czyszczenie
Warto także pamiętać o tym, aby wyczyścić blender pod bieżącą wodą od razu po zakończeniu pracy. W ten sposób można skutecznie uniknąć ryzyka przywierania oraz zasychania pozostałych na powierzchni blendera produktów. Jeżeli zabrudzenia będą już na tyle duże, że czyszczenie samą wodą nie wystarczy, zalecamy skorzystanie z opcji automatycznego przywracania czystości. W tym celu wystarczy umieścić końcową część urządzenia w zbiorniku z ciepłą wodą, dodać parę kropel środka do zmywania naczyń, po czym uruchomić blender na nie dłużej niż parę sekund.
Przechowywanie
Po każdorazowym zakończeniu pracy z blenderem zaleca się jego rozebranie na pojedyncze części (trzepaczka, ostrza, ubijaczka).
Pojemniki
Pojemniki o dużej wysokości najlepiej sprawdzają się w celu miksowania. Świetnie są one dostosowane do urządzeń Bamix.
Idealny majonez za każdym razem
Wykorzystując pojemnik Bamix można być spokojnym o to, że konsystencja majonezu zawsze będzie dokładnie taka, jak sobie wymarzyliśmy. Doskonały majonez wymaga przy tym przetrzymywania jaj w temperaturze około 20 stopni.
Płyny
Jeśli chcesz zmiksować płyn zanurz końcówkę Bamix® przed włączeniem blendera.


Marka:
BAMIX
Model:
SwissLine
Seria:
  • bamix® SwissLine
Kolor:
Czarny
Rodzaj wykończenia :
Połysk
Parametry fizyczne
Waga:
0,90kg

No posts found

 
7610494606034
1 125.00 
Dostępne online
+
Dodaj do ulubionych  
 
Zadaj pytanie
Cena i czas wysyłki:

MarkaBAMIX KolorCzarny
Produkty, które mogą Cię zainteresować
  • Podobne produkty
  • Nowości
Ekspresowa dostawa w 24h

Wysyłamy natychmiast po otrzymaniu zamówienia

Produkty najwyższej jakości

Oferujemy tylko produkty, których jakości jesteśmy pewni

Zwrot do 30 dni

Oferujemy 30 dni na bezproblemowy zwrot zakupionego towaru