Bamix SwissLine M200 - Srebrny

Blender ręczny Bamix DeLuxe M160 Srebrny

Blender ręczny Bamix DeLuxe M160 to niezawodny i niezbędny element każdej kuchni. Gwarantujemy, że Bamix® to jedyny blender na rynku, który posiada tak wiele funkcji. Nie ważne, czy chcesz ubić białka lub śmietanę do ciasta, zrobić lody albo sorbet na wieczór - zawsze zda egzamin. Bamix® pomoże również w przygotowaniu obiadów - na przykład zup i tatarów. Sprawi, że przetwory, kompoty i koktajle na stałezagoszczą w Twoim domu.

To, co wyróżnia go na tle innych produktów, to staranność i szwajcarska precyzja wykonania. Blender Bamix DeLuxe M160 jest niezwykle ergonomiczny i łatwy w obsłudze. Jego niewielkie wymiary i wielozadaniowość sprawią, że z powodzeniem zajmie miejsce dużego robota kuchennego.

Cechy blenderów Bamix

Silnik indukcyjny - niski poziom hałasu i wibracji.

Blender jest bardzo cichy i nie pobiera dużo prądu. To dzięki zastosowaniu silnika indukcyjnego bezszczotkowego, który pracuje znacznie wydajniej niż standardowo używane silniki. Dodatkowo nie trzeba martwić się o jego żywotność - Bamix® udziela na niego dożywotniej gwarancji.

Łatwe czyszczenie.

Dzięki wymiennym nasadkom blender Bamix® łatwo się czyści. Wystarczy ściągnąć części i przepłukać je wodą. Jeśli pozostaną jeszcze ślady brudu, zalecamy włożyć urządzenie do naczynia z wodą i na chwilę włączyć.

Lekki i poręczny.

Bamix DeLuxe M160 jest niezwykle lekki i praktyczny. Dzięki specjalnie zaprojektowanym wgłębieniom oraz wysokiej jakości materiałom blender idealnie leży w dłoni. Nawet praca na najwyższych obrotach nie wprawia go w wibracje. Jest przystosowany do każdego typu naczyń, bez względu czy są to naczynia szklane, plastikowe czy metalowe.

4 nasadki

Blender Bamix® posiada aż 4 wymienne nasadki. To sprawia, że można go użyć w przygotowaniu praktycznie każdej potrawy.

Nóż gwiazdkowy.

Niezastąpiony przy kruszeniu lodu, mieleniu twardych produktów (na przykład orzechów), miksowaniu zup czy mas do lodów. Różna długość ostrzy sprawia, że jest bardzo dokładny.

Nóż do mielenia

Tej nasadki warto użyć do mielenia mięs i warzyw. Świetnie poradzi sobie również z rybami. Trzeba pamiętać tylko o wcześniejszym usunięciu ości.

Tarcza do ubijania

Koniec z mozolnym ubijaniem piany z białek i śmietany. Dzięki nasadce do ubijania cały proces trwa naprawdę krótko. Pieczenie ciast jeszcze nigdy nie było takie przyjemne. Dodatkowo zachęcamy do używania tej tarczy do mieszania puddingów i sosów.

Tarcza do miksowania

Doskonała przy ubijaniu ziemniaków i innych warzyw na purée. To też nasz wybór przy przygotowaniu mas do ciast, naleśników i omletów.

Regulacja prędkości.

Blender posiada dwa przyciski kontrolujące prędkość ostrzy. Pozwala to na dużą precyzję w przygotowaniu nawet najbardziej wymagających potraw.

Gwarancja.

Z blenderem Bamix® nie trzeba bać się o wytrzymałość silnika indukcyjnego i wytłaczane części - te elementy są objęte przez producenta dożywotnią gwarancją. Pozostałe części obejmuje 2 lata poręczenia za ich niezawodność.

Wysoka jakość materiałów.

Blender Bamix® został wykonany z najwyższej jakości materiałów. Nasadki z ostrzami i elementy rączki, które mają kontakt z pożywieniem, zostały wykonane ze stali nierdzewnej, która nie przejmuje zapachów ani kolorów.

Blender Bamix w teorii

Wszechstronny
Blendera Bamix® można używać w każdej sytuacji, w każdym naczyniu. Jest dostosowany do pracy w pojemnikach szklanych, plastikowych i metalowych. Dzięki podwójnej izolacji, która sięga rączki, można używać go też w wysokich naczyniach wypełnionych płynem.

Praktyczny
Dzięki ergonomicznej rączce i tylko dwóm przyciskom kontroli prędkości ostrzy blender Bamix® można obsługiwać bez wysiłku jedną ręką.

Wysoka jakość
Wszystkie elementy blendera wykonano ze szczególną starannością i dokładnością w szwajcarskiej fabryce Bamix®. Wysoką jakość produktu potwierdza zastosowanie cichego i energooszczędnego silnika indukcyjnego oraz stali nierdzewnej.

Nie tylko do użytku domowego
Nasz blender służy wielu profesjonalnym kucharzom na całym świecie. Wszyscy docenili jego niezawodność, praktyczność i wszechstronność.

Profesjonalny i szybki serwis
Kiedy mówimy o niezawodności, naprawdę mamy ją na myśli. Wielu naszych klientów używa blenderów Bamix® od ponad 30 lat (cały czas tego samego modelu). Cenimy sobie dobre zdanie wśród użytkowników, więc w przypadku ewentualnej awarii nasz serwis błyskawicznie usunie usterkę.

Poznaj możliwości blendera Bamix De Luxe M160

Bamix w praktyce

Prędkość
Blender Bamix posiada dwa stopnie prędkości ostrzy. Do kruszenia lodów, orzechów, innych twardych produktów i miksowania dużej ilości żywności zalecamy wybieranie poziomu II. W przypadku małej ilości produktów, przy ubijaniu białek i lekkich mas warto zostać przy prędkości I.
Ubijanie
Na początku umieszczamy końcówkę blendera na spodzie naczynia. Warto włączyć ją dopiero wtedy, żeby uniknąć rozpryskiwania. Następnie nachylamy rączkę pod kątem i poruszamy blederem w górę i w dół. Kiedy konsystencja będzie już niemal idealna, z powrotem ustawiamy ostrze na spodzie naczynia. Po chwili masa powinna mieć już odpowiednią sztywność.
Ruchy rotacyjne
Jeśli nie chcemy, żeby w naczyniu pozostały duże fragmenty rozdrabnianego przez nas produktu, musimy w czasie miksowania wykonywać powolne, rotacyjne ruchy wokół pojemnika. Proces powtarzamy, dopóki nie uzyskamy odpowiedniego stopnia rozdrobnienia produktu.

Rada: Przykryj pojemnik dłonią aby zapobiec rozpryskiwaniu.
Rozdrabnianie
Ustaw końcówkę blendera Bamix® pod lekkim kątem, włącz i mieszaj bardzo powoli.

Przed wyjęciem końcówki miksującej z rozdrabnianych produktów wyłącz blender aby zapobiec rozpryskiwaniu.

Zasady użytkowania

Łatwe czyszczenie
W celu zachowania najwyższej jakości blendera należy umyć ostrza i metalową rączkę po każdym użyciu. Zapobiegnie to niechcianemu przywieraniu jedzenia do ostrzy. Jeśli delikatne zmywanie nie przynosi efektów, należy włożyć końcówkę blendera do naczynia z ciepłą wodą i płynem do naczyń, a następnie na chwilę włączyć.
Przechowywanie
Po każdym użyciu należy ściągnąć elementy wymienne blendera (ostrza, trzepaczkę, ubijaczkę) i przechowywać je osobno.
Pojemniki
Chociaż blender Bamix® jest przystosowany do pracy w każdych naczyniach, ze względu na jego budowę warto używać go w wysokich pojemnikach. Zapobiegnie to ewentualnemu rozpryskiwaniu się produktów..
Idealny majonez za każdym razem
Jeśli przygotowujemy majonez i zależy nam na idealnej konsystencji, zalecamy użycia pojemnika Bamix®. Dzięki niemu nie musimy martwić się o końcowy efekt, a pojemnik sprawdzi się świetnie również do przechowywania produktu.
Płyny
Przed rozpoczęciem pracy blendera należy najpierw włożyć go do naczynia i dopiero wtedy włączyć. Zapobiegnie to niechcianym rozpryskom.


Marka:
BAMIX
Model:
SwissLine
Seria:
  • bamix® SwissLine
Kolor:
Srebrny
Rodzaj wykończenia :
Połysk
Parametry fizyczne
Waga:
0,90kg

No posts found

 
7610497606024
1 129.00 
Dostępne online
+
Dodaj do ulubionych  
 
Zadaj pytanie
Cena i czas wysyłki:

MarkaBAMIX KolorSrebrny
Produkty, które mogą Cię zainteresować
  • Podobne produkty
  • Nowości
Ekspresowa dostawa w 24h

Wysyłamy natychmiast po otrzymaniu zamówienia

Produkty najwyższej jakości

Oferujemy tylko produkty, których jakości jesteśmy pewni

Zwrot do 30 dni

Oferujemy 30 dni na bezproblemowy zwrot zakupionego towaru